Wydarzenia

Zamówienie

Repertuar

Jak być dobrą żoną (2D)

Paulette (Juliette Binoche) wraz z małżonkiem prowadzą prywatną szkołę dla dziewcząt, w której nastolatki uczą się, jak być perfekcyjną żoną i panią domu. Niestety po nagłej śmierci męża Paulette odkrywa, że szkoła jest na skraju bankructwa i ona sama musi wziąć sprawy w swoje ręce. Sytuacji nie ułatwiają feminizm i rewolucja seksualna, które z dnia na dzień zmieniają społeczeństwo i świat dookoła. Aby ratować szkołę, Paulette łączy siły ze swoją pierwszą miłością – André (Edouard Baer), ekscentryczną szwagierką – Gilberte (Yolande Moreau) oraz surową zakonnicą Marie-Thérèse (Noémie Lvovsky). Nieoczekiwanie jednak sama zaczyna mieć wątpliwości co do własnych poglądów i przekonań. Czy to możliwe, żeby miała stać się… wyzwoloną kobietą?

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
14 sierpnia 18:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
BILETY
15 sierpnia 18:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
BILETY
21 sierpnia 18:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
BILETY
22 sierpnia 18:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
BILETY

PETTSON I FINDUS - WIELKA WYPROWADZKA

Kiedy z małego kotka robi się większy kot, to już nic nie będzie takie jak dawniej. Przekonuje się o tym Pettson, kiedy jego (dotychczas) mały koci podopieczny, Findus, dorasta i nabiera coraz to większej samodzielności.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
16 sierpnia 15:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
BILETY

SamSam (2D)

Młody i nieustraszony Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater: kochających super-bohaterskich rodziców, grupę super przyjaciół oraz własny latający spodek do odkrywania i zwiedzania kosmosu… Do szczęścia brakuje mu tylko jednego, czyli supermocy. Bo ta, nie wiedzieć czemu, jeszcze się nie ujawniła! Pewnego dnia Mega – nowa tajemnicza koleżanka z klasy Samsama oznajmia chłopcu, że potrafi nauczyć go ponadludzkich zdolności. Zaciekawiony propozycją Samasam wyrusza wraz z Megą w międzygalaktyczną podróż. W jej trakcie odkryje, że przyjaźń i odwaga są najlepszymi supermocami, jakie można zdobyć.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
23 sierpnia 15:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
BILETY
30 sierpnia 15:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
BILETY

Włoskie wakacje (2D)

Robert z synem przyjeżdżają do Włoch, by sprzedać rodzinną willę. Przymusowe wakacje potrwają jednak dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii wszystko można zacząć od nowa.

Rozwiń
Data Godzina Miejsce
28 sierpnia 17:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
BILETY
29 sierpnia 17:00 Opoczno, Miejski Dom Kultury im. Tadeusza Sygietynskiego
BILETY